אומנויות לחימה לנשים

אומנות איננה רק מכחול וצבעים, צילומים מרהיבים או פסלים קלאסיים במוזיאון הקרוב. מהמזרח הרחוק הגיעו גם לארץ אומנויות הלחימה על סוגיהן. ולא רק לגברים מגיע. אנו חיים בתקופה של שוויון וזה המקום להגיע לתכלס. זה הזמן להכיר אומנויות לחימה לנשים. עמותת שוטוקאן קראטה הביאה לארץ את המסורת הזאת לפני יותר מ-40 שנה. לילדים, לנוער, לבוגרים. כמובן – גם לנשים. איפה זה ניתן? בדוג’ו הקרוב אליך. קראטה לנשים בבית הכרם, יש. חוג קראטה לנשים בכרכור יש ויש. ויש גם חוג קראטה במיתר ובעוד הרבה מאוד מרכזים נבחרים. הצטרפי למשפחה המלוכדת של שוטוקאן קראטה. אומנויות לחימה לנשים – לא רק לנשים גדולות. לא רק לנשים שריריות. זו אומנות שנובעת מעוצמה שבפנים, מהכוח הנפשי. נחישות והתמדה ותרגול.

קראטה לנשים בבית הכרם
שוטוקאן קראטה מבטיחה מקצועיות ללא פשרות. אומנויות לחימה לנשים ולא משנה היכן, תמיד במסגרת מקצועית, מחבקת ועוטפת. גם אם יש תקופות קשות (ולכולנו יש תקופות כאלה), המסגרת החברתית תומכת. גם אם עסוקים עם משפחה, ילדים, לימודים או כל דבר אחר, תמיד אפשר למצוא את הזמן. אומנויות לחימה לנשים מחזקת את הגוף ובונה אופי. אם זה קראטה לנשים בבית הכרם, אם זה חוג קראטה לנשים בכרכור ואם זה חוג קראטה במיתר, גם את תגלי את האומנות שמאחורי החזות המוטעית, כי זו ממש לא אלימות. בעיטה או אגרוף לא נועדו להכות ללא צורך. לומדים לנשום, לנוע, להתמיד, להצליח. שוטוקאן קראטה וכל אישה יכולה להצליח.

חוג קראטה לנשים בכרכור
אומנויות לחימה לנשים מתאימה לכל אישה שמאמינה בעצמה או שרוצה לחזק את אישיותה. אמוני קראטה לנשים בבית הכרם מלמדים שאפשר להצליח גם אם קשה. חוג קראטה לנשים בכרכור מלמד שאישה קטנת גוף יכולה בתזמון הנכון לנצח גם גבר חסון. חוג קראטה במיתר מהווה מסגרת חברתית ואישית מעצימה ומעשירה. אומנויות לחימה לנשים: עוד ועוד נשים מגלות את העולם הזה. ויש גם נציגות ישראליות בצמרת העולמית.

חוג קראטה במיתר
שוטוקאן קראטה גאים לעמוד בחזית הענף בארץ. מאות רבות של מתאמנות ומתאמנים. עשרות שנים של ניסיון לא הולכים ברגל. אומנויות לחימה לנשים במכונים מקצועיים. קראטה לנשים בבית הכרם או חוג קראטה לנשים בכרכור, רק תבחרי היכן נוח לך להתאמן. את לא חייבת לשאוף להגיע לחגורה שחורה, אבל הרבה נשים כבר הפתיעו את עצמן, התחילו והגיעו לגבהים. חוג קראטה במיתר או בכל מקום אחר, אפשר להגיע גם עם החברות הטובות. אומנויות לחימה לנשים – יש עוצמה שמסתתרת גם בנשים עדינות או רכות. כולן יכולות.

USAIsrael
נגישות