חוגים לילדים

שוטוקאן קראטה-דו ישראל – חוגים לילדים

הילדה שלכם תמיד חלמה להיות לוחמת כמו בסדרות? הילד שלכם מוקסם מסרטי אמנויות לחימה? הגיע הזמן לשלוח אותם לחוגים לילדים של שוטוקאן אושימה דוג’ו קראטה-דו ישראל – עמותת הקראטה המובילה בארץ כבר קרוב לחמישים שנה. ב-42 סניפי העמותה מיטב המורים המקצועיים, האיכותיים והמוערכים ביותר בתחום מעבירים את שיעורי הקראטה הטובים בישראל ומקנים לילדים בכל הגילים מיומנויות שונות ומגוונות – משיפור מרחיק לכת של הביטחון העצמי, יכולות הקשב והריכוז ותחושת הכוח והשלווה הפנימית, דרך פיתוח משמעותי של הכוח הפיזי, הגמישות, הקואורדינציה והכושר הגופני, ועד כבוד מוגבר לזולת ודרך ארץ.

עמותתנו מקדמת ערכים של איכות, מקצועיות, חתירה למצוינות וחינוך ומחויבת להפצת תורתו של המורה הגדול מאסטר ג’ישין פונקושי, מייסד שוטוקאן קראטה ובעל ההשפעה הרבה ביותר על התפתחות הקראטה במאה העשרים. הודות לכך שאצלנו ניתן למצוא את מורי הקראטה הטובים ביותר בישראל, יש לעמותה רקורד מרשים של אלופים בתחום שיצאו ממנה. נשמח לקבל גם את ילדכם לשני שיעורים חינם באחד מסניפי העמותה, על מנת שיוכל להתרשם ואם ירצה, להשתלב בקהילה שלנו.

שוטוקאן קראטה-דו – שיעורי הקראטה הטובים בישראל

ראשיתו של הקראטה לפני כחמש מאות שנה באוקינאווה. בהשפעת נזירי שאולין סינים, שהביאו עימם בין היתר את אמנות הלחימה שאולין ג’י-קמפו, או קונג-פו, פיתחו תושבי האי אמנות לחימה שמשמעות שמה “ידיים ריקות”, ושלא חייבה שימוש בכלי נשק. הם עשו זאת על מנת להתגבר על איסור השלטונות היפניים להיות חמושים בכל כלי פרט לידיהם. שנים רבות לאחר מכן, ב-1868, נולד מאסטר ג’ישין פונקושי, מייסד “שוטוקאן”. תלמידו הישיר, שיהן צוטומו אושימה, תרם יותר מכל אדם אחר להפצת תורתו ברחבי העולם. מאיר יהל ז”ל למד תורה זו בצרפת והביא אותה לארץ כאשר ייסד את עמותת שוטוקאן אושימה דוג’ו קראטה-דו ישראל ב-1970.

בואו לגלות כיצד התמדה, צניעות, שלווה ואווירה חיובית יוכלו להשפיע על ילדיכם ולסייע להם בשיפור מצב הרוח, המשמעת הפנימית, הישגיהם בלימודים, כושרם הגופני והתחושה הכללית שלהם. כי מגיע להם ללמוד את שיעורי הקראטה הטובים בישראל.

USAIsrael
נגישות