חוגים למבוגרים

חוגים למבוגרים בשוטוקאן קראטה-דו – שיפור עצמי מתמיד

האם אתם מרגישים לפעמים עייפים, מתוסכלים, כבויים או חסרי שליטה בחייכם? האם אתם סובלים מרפיון, כושר גופני ירוד או קשיים בקשב וריכוז? בעידן המודרני שעות העבודה הארוכות והצורך לשלב קריירה עם טיפול בילדים ובמשפחה גובים מרבים מאתנו מחיר נפשי ופיזי כבד בדמות תשישות ומחסור באנרגיות. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להתמודד עם מצב זה הוא לעסוק בפעילות שאינה מסתפקת בשיפור הכושר הגופני, אלא חותרת גם ובעיקר להעצמה נפשית ולהחזקת הזיקה העמוקה בין גוף לנפש שיכולה להעניק לכם חיוניות, שמחת חיים, רוגע, יציבות ושלווה פנימית וכוחות פיזיים ורוחניים מחודשים.

פעילות כזו היא הקראטה – אמנות הלחימה העתיקה ששורשיה באוקינאווה, ושהאדם שתרם יותר מכול להתפתחות גרסתה המודרנית במאה העשרים הוא המורה הדגול, מאסטר ג’ישין פונקושי, מייסד “שוטוקאן”. תלמידו הישיר, שיהן צוטומו אושימה, הפיץ את תורתו ברחבי העולם. מאיר יהל ז”ל, שלמד אותה בצרפת, הביאה לישראל כאשר ייסד את עמותת שוטוקאן אושימה דוג’ו קראטה-דו ישראל – העמותה המובילה, האיכותית והמוערכת בישראל ללימוד קראטה.

שוטוקאן קראטה-דו – לגלות את הכוח הפנימי הטמון בכם

כיום מונה עמותת שוטוקאן אושימה דוג’ו קראטה-דו ישראל 42 סניפים הפועלים ברחבי הארץ, ובהם מיטב המורים מעבירים את שיעורי הקראטה הטובים בישראל. הודות לכך, העמותה התברכה ברקורד עשיר במיוחד של אלופים שיצאו ממנה. נשים וגברים בטווח רחב של גילים מכל הארץ לומדות ולומדים אצלנו כיצד לגלות מחדש את הכוחות הרוחניים והגופניים האצורים בהם, להישיר מבט אל חייהם ולחיות באופן שלם, מאוזן והרמוני יותר עם עצמם ועם סביבתם.

בין היתרונות הטמונים בלימוד קראטה ניתן למנות שיפור משמעותי של הביטחון העצמי, הרוגע הפנימי ויכולות הקשב והריכוז, פיתוח כושר גופני, כוח פיזי, גמישות וקואורדינציה והשגת תחושה עמוקה וכוללת של עוצמה פנימית, נפשית ופיזית כאחד.

אתם מוזמנים לשני שיעורים חינם באחד הסניפים שלנו, שבמהלכם תוכלו להתרשם מהחוגים למבוגרים שלנו. נשמח שתצטרפו אל הקהילה שלנו ותצאו למסע רוחני בו תגלו שאתן ואתם חזקות וחזקים בהרבה משהנחתם לעצמכם לחשוב. כי קראטה לומדים מהטובים ביותר.

USAIsrael
נגישות