חוג קראטה באריאל

קראטה הינה אומנות לחימה אשר הפכה לשם דבר ומהווה חלק מתרבות הוליסטית בה מוטמעים ערכי כבוד והערכה ליריב. חוג קראטה באריאל מספק לתלמידים ולחניכים יותר מבילוי בשעות הפנאי, אלא עולם שלם של תכנים וערכים הנלווים להקניית טכניקות לחימה וכלים פיזיים ומנטליים מעצימים ומפתחים. תחום הקראטה מבוסס על סדרות של תנועות המתבצעות כחלק מאומנות לחימה הקרויות קאטות. חוג קראטה באריאל מעביר לחניכים בצורה מסודרת את היסודות הנפשיים של הקראטה ואת ההיבט הפיזי הכולל את טכניקת הלחימה עצמה.

חוג קראטה באלישמע
הקראטה הומצא ביפן ביחד עם אומנויות לחימה נוספות אשר נפוצו לכל רחבי העולם וצברו פופולריות רבה גם בישראל. חוג קראטה באריאל הינו רלוונטי גם לחיינו כיום משום שמדובר באומנות לחימה המבוססת על הגנה עצמית ומעצימה את הביטחון העצמי. שוטוקאן קראיה הינו הבית של לימודי הקראטה ומצעי מגוון של אפשרויות וחוגים הכוללים: חוג קראטה באריאל, חוג קראטה באלישמע, חוג קראטה בבית הזית, חוג קראטה בבית הכרם ועוד. הלימודים מספקים טכניקות מגוונות להתמודדות עם איומים ומכוונים את התלמיד למצוא את הכוחות הנפשיים הפנימיים שלו ולחזק את האומץ ויכולת ההתמודדות עם איומים. חוג קראטה באריאל, כמו גם חוג קראטה באלישמע מתאימים לכל הגילאים ועל אף העובדה כי הלחימה דורשת יכולת פיזית לא מבוטלת, הרי שניתן להתחיל את לימודי חוג קראטה בבית הזית או חוג קראטה בבית הכרם כבר מגיל צעיר מאוד להקניית היסודות הנכונים אשר מלווים ונותרים עם החניך לאורך כל הדרך.

חוג קראטה בבית הזית

חוג קראטה בבית הזית וכן חוג קראטה באריאל מבית שוטוקאן קראטה מאפשר לכל חניך למצוא אש אשר הוא מחפש אחריו. כל דרוש הוא רצון להתמדה ונחישות לתרגל את הטכניקות הייחודיות. הקראטה הינה אומנות לחימה עתיקת יומית אשר שרדה עד ימינו אנו ונותרה רלוונטית ופופולרית. לאורך השנים אומנות הקראטה השתכללה והתאימה עצמה לעולם המודרני וזאת מבלי לאבד מהחן והמסורת שלה.

חוג קראטה בבית הכרם
עמותת שוטוקאן קראטה הוקמה בשנת 1970 במטרה ללמד קראטה בשיטה המסורתית המותאמת לכל קהלי היעד. אנו מציעים חוג קראטה באריאל, חוג קראטה באלישמע, חוג קראטה בבית הזית, חוג קראטה בבית הכרם המתאימים לכל גיל, לגברים ולנשים כאחד. שוטוקאן קראטה נחשב לאחד המועדונים המובילים בארץ הכולל צוות מאמנים מומחים בתחומם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אחד ממעודוני העמותה הפזורים בכל רחבי הארץ ולהתחיל להתאמן תחת ידיים מקצועיות ואמינות.

USAIsrael
נגישות