לימוד אמנויות לחימה

כל מה שרציתם לדעת על לימוד אמנויות לחימה – ולא העזתם לשאול

מי מאתנו לא צפה בקלאסיקת אמנויות הלחימה “קראטה קיד”? באותו סרט מיתולוגי הזכור לטוב, מאסטר הקראטה מר מיאגי הדריך נער צעיר, דניאל לרוסו, במשעולי אמנות הלחימה העתיקה. הודות לתרגול הממושך, דניאל רכש תכונות חיוניות כגון ביטחון עצמי גבוה יותר, קשב וריכוז, משמעת עצמית וכוח פנימי, כבוד לזולת, חיוניות ושמחת חיים וחוויה עמוקה של עוצמה רוחנית ופיזית מוגברת.

כל אותם יתרונות הטמונים בלימוד אמנויות לחימה קיימים לא רק בסרטים – אלא גם בחיים.

שוטוקאן אושימה דוג’ו קראטה-דו ישראל, העמותה המובילה בארץ ללימוד קראטה, מסייעת לנשים, הגברים, הילדים ובנות ובני הנוער הרבות והרבים שמתאמנים בה בחיזוק הביטחון העצמי ובמציאת שלווה ועוצמה פנימית שלא ידעו קודם לכן. לצד זאת, התלמידים זוכים לשפר לאין שיעור את גמישותם, כוחם הפיזי, הקואורדינציה שלהם וכושרם הגופני הכללי, ולשמור באופן זה על גוף חסון, חיוני ובריא.

שוטוקאן קראטה-דו – עמותת הקראטה המובילה בישראל

עמותת שוטוקאן קראטה-דו מפעילה 42 סניפים ברחבי הארץ, ובהם מיטב מורי הקראטה בישראל. הודות לכך מחזיקה העמותה ברקורד מרשים של אלופי קראטה שיצאו ממנה. העמותה מנחילה לתלמידות ותלמידים בטווח גילים רחב את תורת הקראטה “שוטוקאן”, אותה ייסד מאסטר ג’ישין פונקושי. התורה הובאה לישראל לפני קרוב לחמישים שנה על ידי מאיר יהל ז”ל, מייסד עמותת שוטוקאן ישראל.

העמותה מחויבת לערכים של איכות, חתירה למצוינות, מקצועיות וחינוך, ומעבירה את שיעורי הקראטה הטובים בישראל. בואו להתנסות בשני שיעורים חינם באחד מהסניפים שלנו, ולחוות את תחושת השליטה, המיקוד, הכוח הפנימי, השלווה והמשמעות הטמונה בהתמסרות לאמנות רבת החוכמה ועתיקת היומין.

סנסה צוטומו אושימה, שהנחיל לנו תורה זו, הגדיר את יעדיה במלים הבאות: “כדי לשמר, להנציח ולקדם המורשת של שוטוקאן קראטה לשיפור חייהם של אלה שמתאמנים, ולתרום באופן חיובי להיסטוריה האנושית”.

אנו בשוטוקאן אושימה דוג’ו קראטה-דו ישראל ממשיכים ללכת לאור חזונו זה של המורה הגדול. נשמח שתצטרפו אלינו ויחד, נמשיך לגלות את האופן שבו אמנות הלחימה מחזקת את הגוף ומעצימה את הנפש.

USAIsrael
נגישות