קארטה לילדים

קארטה לילדים – שלמות פנימית, איזון ועוצמה רוחנית

התבגרות עשויה להיות חוויה לא פשוטה. ילדים רבים עומדים בפני אתגרים אישיים וחברתיים וסובלים מביטחון עצמי נמוך, תחושת חוסר אונים מול הצקות והיטפלות מצד ילדים אחרים, כעס ותסכול שאינם יודעים כיצד לרסן או איך לנתבם לאפיקים קונסטרוקטיביים, בעיות קשב וריכוז ועוד. לעתים קרובות כל מה שילדים אלו זקוקים לו הוא מסגרת חיובית, בונה ומכילה שתסייע להם למקד את האנרגיות שלהם בכיוונים חדשים ולגלות עוצמה פנימית, שלווה ויכולות ריכוז שלא הכירו בעצמם קודם לכן.

לימוד קארטה לילדים יכול לתרום להם בכל התחומים הללו – וברבים נוספים. תלמידי קארטה צעירים רבים נהנים הודות לתרגול הממושך מעלייה מרחיקת לכת בשמחה וחיוניות ובביטחונם העצמי ומשיפור משמעותי בקשב, בריכוז, בהתנהגות ובכבוד לזולת. לצד החוויה הרוחנית העמוקה של נחישות ועוצמה נפשית ופיזית כאחד, כושרם הגופני, גמישותם, כוחם הפיזי והקואורדינציה שלהם משתפרים לאין ערוך והאמרה היהודית הידועה “נפש בריאה בגוף בריא” מתגלה כמדויקת ביחס אליהם.

על מנת להגיע להישגים משמעותיים אלו, חשוב שילדיכם ילמדו ממיטב מורי הקראטה בישראל, בעמותה המובילה בתחומה המקדמת ערכים של איכות, חתירה למצוינות, מקצועיות וחינוך. כזו היא עמותת שוטוקאן אושימה דוג’ו קראטה-דו ישראל – העמותה המובילה בארץ ללימודי קארטה.

שוטוקאן קראטה-דו – קראטה לומדים מהטובים ביותר

עמותת שוטוקאן אושימה דוג’ו קראטה-דו ישראל הוקמה ב-1970 על ידי מאיר יהל ז”ל, שהביא לארץ את אמנות הלחימה העתיקה שהחלה לצמוח באוקינאווה שביפן לפני כחמש מאות שנה. כיום מונה העמותה 42 סניפים ברחבי ישראל, בהם מעבירים המורים המקצועיים, האיכותיים והמוערכים ביותר בתחום את שיעורי הקראטה הטובים בישראל.

בעמותה לומדים ילדות וילדים ממגוון רחב של גילים, את הדרך להתייצב “בידיים ריקות” (משמעות המונח “קראטה”) מול עצמם ולפתח חוסן פנימי, משמעת וביטחון עצמי מתוך רוגע וקשב לעצמם ולחבריהם.

נשמח לקבל את ילדכם או ילדתכם לשני שיעורים חינם באחד מהסניפים שלנו עם אחת מקבוצות הקארטה לילדים שלנו, על מנת שיוכלו להתרשם ואם ירצו, להשתלב בדוג’ו שלנו ולגלות שהם חזקים בהרבה משחשבו. כי קראטה לומדים מהטובים ביותר.

USAIsrael
נגישות