קראטה לגברים בדרום

אומרים שהפריפריה לא מעניקה הרבה הזדמנויות כמו במרכז. אבל אנחנו יודעים שהזדמנויות צריך לא רק לקבל אלא גם לקחת. בתחום שלנו, שוטוקאן קראטה החלטנו לתת לכולם הזדמנות שווה. הזדמנות ללמוד את אומנות הלחימה המובילה בעולם. לא רק קראטה לגברים בירושלים אלא גם קראטה לגברים בדרום. לצד קבוצות של קראטה לגברים בגעש יש קבוצות קראטה לגברים בדרום, גם למתחילים וגם למתקדמים. גם לצעירים וגם לבוגרים. רוצים לדעת מה זה באסיי או מהי המשמעות של לחימה בכף יד ריקה? שוטוקאן קראטה, גם אתם יכולים להפוך ללוחמים מאומנים, בעלי מסורת של כבוד וביטחון עצמי.

קראטה לגברים בגעש

אם אתם מרגישים שהדם גועש לכם בוורידים ואתם צריכים תעסוקה ואימון גופני, הצטרפו אלינו. שוטוקאן קראטה מציעים שיעורי קראטה לגברים בגעש שרוצים להזיז את הגוף. שוטוקאן קראטה מציעים חוגי קראטה לגברים בדרום וגם חוגי קראטה לגברים בירושלים. באסיי, קאטות, קומיטה, אנרגיית הקי הפנימית, כל הסודות הללו ייחשפו גם בפניכם. קראטה לגברים בדרום, גם אתם תוכלו לבצע את התרגילים שעד עכשיו ראיתם רק בסרטים.

קראטה לגברים בירושלים
זה לא סוד שמתיחות הביטחונית בארץ אף פעם לא נגמרת. אם אתם גרים בדרום או בירושלים, זה אף פעם לא מזיק אם תוכלו להגן על עצמכם במקרה הצורך. קראטה לגברים בדרום לא נועד ללמד אתכם לפתוח בקטטות. קראטה לגברים בגעש לא נועד להעניק לכם את הזכות להרים יד על אחרים. למעשה, בקבוצות שלנו, אנו מלמדים מהו כבוד הדדי ואיך לפתור את מרבית העימותים בצורה שקטה, ללא הרמת יד. אבל קראטה לגברים בירושלים או קראטה לגברים בדרום יאפשר לכם להגן על עצמכם במקרה הצורך. באסיי, קאטות, בעיטות מכוונות או אגרופים מדויקים, באותם המקרים הנדירים שתצטרכו לשמור על עצמכם או על היקרים לכם, יהיו לכם את הכלים לכך.

באסיי

כדי להבין מה זה באסיי, איך מתגוננים מיריב חזק, איך חוסמים בעיטה או איך חוסמים יריב עם סכין ומנטרלים אותו, אתם מוזמנים לפגוש את המדריכים של שוטוקאן קראטה. האימונים מתנהלים בצורה מקצועית, תחת קוד הכבוד והעזרה ההדדית. קראטה לגברים בדרום זה לא רק קרבות. באימונים לומדים את תנועות הבסיס ואחר כך מתרגלים את הקאטות המסורתיות וגם איך ליפול נכון בלי להיפגע. קבלו ביטחון עצמי, כושר גופני, כוח מתפרץ. קראטה לגברים בגעש, שמחפשים תחביב מרתק. קראטה לגברים בירושלים, כהכנה לפני גיוס. קראטה לגברים בדרום, בכל גיל. מחכים לכם בשוטוקאן קראטה.

USAIsrael
נגישות