קראטה לנשים ברעננה

מהו הקשר בין הנגצו לבין העצמה נשית? מה הקשר בין מסורת יפנית ארוכת שנים לבין ביטחון עצמי לכל בת, לכל אישה? את הקשר גם את יכולה למצוא בעמותות שוטוקאן קראטה. אומנות הלחימה העתיקה זמינה גם בשבילך. זה לא אלימות, זאת אומנות. זה לא סתם חוג, זו גם מסגרת חברתית, ביטחון עצמי, מדריכים מעולים ואפילו דרך חיים. לאו דווקא בלב של תל אביב. לאו דווקא ברמת גן או גבעתיים. יש גם קראטה לנשים ברעננה. עמותת שוטוקאן קראטה מציעה גם שיעורי קראטה בשתולה. אם את אימא לילדים, טוב שתדעי שיש גם חוג קראטה לילדים במעלה אדומים ובאין ספור מקומות נוספים. קראטה לנשים ברעננה, מגיל ילדות ועד לשלהי הבגרות. אימון גופני, חוסן נפשי. מתנה לחיים.

הנגצו
זה בסדר גמור אם בשלב זה, מילים כמו הנגצו, קיהון או קאטה לא אומרים לך יותר מדי. זה גם ממש לא משנה אם את לא מרגישה שאת חובבת אלימות וסרטי אקשן זה לא הקטע שלך. אם את בעלת רקע קודם או לא, בין אם את מכירה את הסרטים של ברוס לי ובין אם לאו, קראטה לנשים ברעננה יכול להיות בדיוק בשבילך. שיעורי קראטה בשתולה יכולים להיות עבורך נקודת מפנה בחיים. בעזרת המדריכים המוסמכים, לומדים עולם מושגים שונה אך עמוק. זו לא סתם מסורת של מכות. לא המכות הם לב העניין. זו אומנות, לומדים להזיז את הגוף, לנוע נכון, להשיג מקסימום במינימום כוח. לא השריר הגדול משנה. זו העוצמה של הרוח. חוג קראטה לילדים במעלה אדומים או קראטה לנשים ברעננה: גם את יכולה. ילדה, נערה או אישה, אף פעם לא מאוחר להתחיל.

חוג קראטה לילדים במעלה אדומים
כדאי לדעת כי קראטה לנשים ברעננה לא מתחיל ונגמר בקרבות. במהלך האימונים שמים דגש קודם כל על היסודות. לומדים מילים יפניות רלוונטיות, מה זה הנגצו, מה זה דוג’ו, מה זה קאטה, וכמובן מה זה קרא-טה. האימונים מלמדים איך עומדים יציב, איך בועטים נכון, את מתמודדים עם אתגרים. חוג קראטה לילדים במעלה אדומים או שיעורי קראטה בשתולה, בכל מקום תמצאי מדריכים מיומנים, מנוסים ואחראים. קראטה לנשים ברעננה, נסי ותיווכחי.

שיעורי קראטה בשתולה
קראטה לנשים ברעננה כולל אימונים שוטפים וגם אירועים מיוחדים. סדנאות ואימוני חוץ ומפגשים עם מדריכים מהארץ ומחו”ל. לא משנה כרגע מה זה הנגצו או כמה קאטות אפשר ללמוד בשנה אחת, מה שמשנה זה החוסן הנפשי. חוג קראטה לילדים במעלה אדומים בונה חוסן נפשי. שיעורי קראטה בשתולה מעניקים ביטחון עצמי ויכולת תגובה. קראטה לנשים ברעננה בשוטוקאן קראטה, שווה לנסות.

USAIsrael
נגישות